על הסטודיו

סטודיו TLAT מתמחה בהדמיות לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ולקוחות פרטיים. אנו יוצרים תמונה מציאותית אשר ממחישה את השרטוט בצורה מדויקת וריאליסטית בזכות המומחיות שלנו באדריכלות, תאורה, צילום, קומפוזיציה, גרפיקה ותלת מימד. מחויבותנו לשירות יוצא דופן בשילוב עם טכנולוגית התלת מימד, יוצרים בסופו של התהליך הדמיה ריאלסטית, אשר עוזרת להבין את החלל בדיוק כמו שהאדריכל התכוון. אנו משתמשים בתוכנות ובטכנולוגיות המתקדמות הנמצאות כיום בשוק. לאורך כל התהליך חשוב לנו להעניק שירות אישי ולעבוד בשקיפות מלאה ואנו מחויבים לשביעות הרצון של הלקוח.
מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה.
לשירותכם סטודיו TLAT
מייל: studiotlat@gmail.com
טל: 055-5530133

קצת עלי

צביה בר-אייל - הנדסאית אדריכלות, בעלת 10 שנות נסיון בתחום תלת המימד לענף הנדל"ן. חשוב לי להקשיב לרצון הלקוח, להעניק יחס אישי ולעבוד בשקיפות מלאה, ולכן אני בוחרת מספר מצומצם של לקוחות איכותיים לעבוד איתם, ומלווה אותם לכל אורך הפרוייקט.

הסיפור שלי

אז למה דווקא תלת מימד?
איכשהו אני זוכרת שתמיד התלהבתי מאדריכלות ובניה. בתור ילדה הייתי הולכת בשכונה ומתפעלת מאתרי בניה, מהבורות העמוקים עם הקלונסאות, וצופה בפליאה איך לאט לאט נוצר לו בניין. מצד שני ציור ואומנות לא היו התחום שלי בכלל בזמן ההוא, אלא דווקא הצד הטכני היה חזק אצלי הרבה יותר. אני זוכרת למשל שהיה לנו טרניזסטור בצבע תכלת, שיום אחד פשוט לקחתי ופירקתי אותו והרכבתי בחזרה. הייתי חזקה יותר בחשבון ובמקצועות הריאלים מאשר בשאר במקצועות. וכן, הטרנזיסטור עבד לשמחת אבא. בשנות התיכון הכרתי חברה חדשה אשר למדה אדריכלות באורט, וכל פעם התלהבתי מחדש מהשרטוטים, מסרגל קנה המידה, ומהרפידוגרפים, וכך אחרי הצבא ואחרי שעבדתי קצת החלטתי ללמוד אדריכלות. במהלך הלימודים התחלנו ללמוד שיעור אחד בשרטוט ומיד התחברתי לזה. כשהתחלתי לעבוד במשרד אדריכלות על התוכנה אפילו עשיתי תלת מימד arc+ - ממוחשב על תוכנה חדשה שיצאה אז בעזרתה. אז עוד לא היתה מודעות להדמיות במשרד הזה והבוס היה נוהג לצייר בתלת מימד על דף את המבנה אותו תכנן. חוץ מעבודת השרטוט השוטפת במשרד, במשך כ 4- שנים, הפכתי באופן טבעי גם להיות האחראית על כל נושא המחשבים והתקשורת. עם פיתוח התחום אצלי החלטתי ללכת ללמוד מחשבים ולבסוף אכן הגעתי לעבוד בחברת היי-טק גדולה בתור בודקת תוכנה, ואהבתי את זה מאוד. בתקופה זו נולדה ביתי הבכורה, ויחד איתה נולדה אצלי גם אהבה חדשה: אמנות. הצטרפתי לקבוצות יצירה שונות, התחברתי לפעילויות אמנתיות והתחלתי ללמוד קדרות. אבל עדיין האדריכלות משכה אותי וקראה לי במעמקי המוח. כך עברו להם כמה שנים טובות בעולם ההייטק )איזה 10 .3dmax אבל מי סופר( שבסופן מצאתי את עצמי בבית, אמא לשני ילדים קטנים ולומדת תלת מימד בתוכנה חדשה )בשבילי( ומהממת התחלתי לעשות הדמיות לחברותי האדריכליות, ועדין לא הבנתי את המשמעות. אז גם נולדה ביתי השלישית והייתי די עסוקה בטיפול בה ובשני הגדולים. ברקע המשכתי לעשות הדמיות מידי פעם, בשביל הלב. עבר עוד זמן, ובעודי מתלבטת בין מחשבים לאדריכלות ולאמנות נפל לי האסימון. תלת מימד, אליו התייחסתי כמעט כתחביב, הרי משלב בדיוק את שלושת הדברים אותם אני אוהבת בהם עסקתי ובהם אני טובה: צריך גם ידע טכני במחשבים והכרת תוכנות מורכבות, גם הבנה באדריכלות וניסיון בקריאת שרטוטים, ובעיקר הרבה יצירתיות. הדמיה מעולה חייבת את שלושת התחומים האלה כדי להיות כזו. שלושת הגורמים שאין לכל אחד. אז בעצם גיליתי את התשובה.