שאלות ותשובות נפוצות

המחיר משתנה מפרוייקט לפרוייקט ותלוי בסוג החלל, גודלו, רמת המורכבות הטכנית, האם נדרשים פריטים מיוחדים, מספר המבטים הנדרשים, הרזולוציה הרצויה ועוד.

לאחר שיחת הכרות אוכל להבין את כל המשתנים ולהכין הצעת מחיר מדוייקת לפרויקט שלך.

על מנת להתחיל בהכנת ההדמיה עליך להעביר את תוכנית המבנה, חזיתות, חתכים ופריסות מטבח / פרטי נגרות מיוחדים במידה ויש רצוי בפורמט dwg.   דוגמאות של חומרי הגמר, הטקסטורות, הריהוט, גופי התאורה, האקססוריז, וכל דבר נוסף שמתוכנן בחלל.

כל אינפורמציה שיש לך על הפרויקט תעזור להבין ולדייק את הפרטים (למשל סקיצות מצויירות, לוחות השראה וכו') 

בתחילת העבודה ולאחר חתימת הסכם והסדרת תשלום המקדמה, אבקש לקבל את כל החומרים כפי שנסכם ביננו. במהלך העבודה עצמה, נשלחות אליך סקיצות לקבלת פידבק, בדיקה ואישור סופי בסיום הפרויקט.

לאחר שיחת הכרות בה אבין את צרכי הפרויקט, אוכל להבין איזו הדמייה נדרשת ואוכל לייעץ על סוג השירות המתאים לך ביותר.

כאן אפשר לקרוא עוד על סוגי השרותים השונים שהסטודיו מציע

בתחילת התהליך אנחנו מגדירים את מספר השינויים שיתאפשרו במהלך ביצוע הפרויקט. במידה ויש צורך בשינויים נוספים מעבר למה שסוכם, הם יינתנו בתוספת תשלום, בהתאם להסכם העבודה.

כן, סוג ההדמיה נבחר בהתאם לדרישות ולצרכים שלך ושל הלקוחות שלך. ניתן לשדרג לדוגמה הדמיות בסיסיות להדמיות פוטו-ריאליסטיות במהלך העבודה, בתוספת תשלום.

על מנת לקבל הדמיה ריאליסטית, אני משקיעה בבניית מודל מדויק הכולל את כל הפרטים הקטנים. בדרך כלל מודלים המשמשים מעצבים בתהליך העיצוב הינם מודלים בסיסיים, לכן אעדיף לבנות את המודל מחדש. במקרים מסוימים, במידה והמודל בנוי בצורה נכונה, מפורט מספיק ויישלח בפורמט המתממשק לתוכנה שאיתה אני עובדת, אעניק הנחה במחיר.

תלוי בהיקף הפרויקט, ובמהירות הפידבקים שלך, ובשליחת על החומרים בזמן.

כל עיכוב בשליחת החומרים ומתן פידבקים יגרמו לעיכוב בפרוייקט.

יש לקחת בחשבון שמרגע אישור הטיוטא הסופית, הכנת הרנדר הסופי תיקח כיום נוסף לכל מבט.

 

בהחלט. ישלחו אליך סקיצות לבדיקה כחלק מתהליך העבודה השוטף. העיבוד הסופי (רנדר ברזולציה גבוהה) מתבצע רק לאחר שאישרת את הטיוטה הסופית.  

כאן אפשר לקרוא עוד על תהליך העבודה.

הדמיית לילה הינה מרשימה ותורמת לאווירה מיוחדת.

הדמיית לילה יכולה גם להמחיש בצורה מדוייקת את השפעת התאורה על המבנה.

לא אין צורך. אפשר להעביר קבצים וחומרי גמר במייל, הסקיצות וההדמיות הסופיות נשלחות גם הן במייל.

במידת הצורך אפשר לשוחח בטלפון או בשיחת זום.

כל התקשורת הרישמית תעשה דרך המייל. אם זאת ניתן לפנות אלינו גם בטלפון, ווצאפ או לקבוע שיחת זום בשעות העבודה של הסטודיו.

שעות העבודה של הסטודיו:

ימים א'-ה' שעות 09:00-18:00

רינדור הוא תהליך ההמרה האוטומטי המבוצע באמצעות מחשב על מודלים תלת-ממדיים כדי ליצור תמונות או סרטוני אנימציה דו-ממדיים המכילים גרפיקת תלת-ממד.

תהליך זה לוקח בחשבון גאומטריה, תאורה, צללים, מרקם, שקיפויות, החזרה ועוד פרמטרים שהמשתמש או התוכנה מגדירים כדי להגיע לתמונה קוהרנטית.

עיבוד תלת מימד מכונה לעיתים קרובות גם ויזואליזציה תלת מימדית. זה דומה לתהליך צילום אבל בניגוד לצילום, אומני תלת מימד צריכים לבנות את כל הסצנה בתלת מימד באמצעות תוכנות תלת מימד כמו 3dmax, maya, sketchup וכו'

צרו קשר