שרותי הסטודיו

הדמיות חוץ פוטו-ריאליסטיות

הדמיות פוטו-ריאליסטיות אשר בעזרתן ניתן להבין באופן הכי קרוב למציאות איך יראה המבנה מבחוץ, אילו חומרי גמר יהיו לו ואיך הוא נראה בתוך הסביבה הקרובה. ההדמיה מאפשרת להציג ללקוחות את המראה המוגמר של המבנה בצורה מדויקת, עד הפרטים הכי קטנים.

הדמיות פנים פוטו-ריאליסטיות

הדמיות פוטו-ריאליסטיות אשר בעזרתן ניתן לראות איך ייבנו ויעוצבו חללי הבית הפנימיים. זו הזדמנות לתכנן ולראות את החדרים בבית באופן הקרוב ביותר למציאות כולל ריהוט ותאורה ובכך לתת ללקוחות שלכם את התמונה המלאה, לפני שמתחילים לשפץ או לבנות.

הדמיות מוצר

הדמיות מוצר עוזרות לתכנן ולהמחיש איך ייראו מוצרים שונים, מפלוואר טראק, דרך דוכני מזון, ביתנים בתערוכה, קטלוג דלתות, פריטי ריהוט ייחודיים בהתאמה אישית ועוד. ההדמיות מדויקות עד הפרט הכי קטן ומאפשרות להציג מול הלקוח שלכם את המוצר המוגמר הכי קרוב למציאות.

Flower Truck
דוכן מזון
ספריה מעוצבת
Previous slide
Next slide
אופציה 1
אופציה 2
אופציה 3
Previous slide
Next slide

מענה להתלבטויות

מתלבטים לגבי גוון השיש, לא בטוחים שדלת הכניסה צריכה להיות ממוקמת בדיוק במקום שבחרתם, רוצים לראות את הריהוט מול העיניים ולהחליט איך לדייק אותו ופשוט לוודא שהבחירות שלכם נכונות? הדמיה מקצועית ומדויקת מאפשרת לקבל החלטה שקולה, בטוחה ונכונה.

הדמיות בסיסיות

בעזרת הדמיות בסיסיות תוכלו לקבל מושג איך המבנה יראה, להגיש בקשה ראשונית להיתר בעירייה או להציג לדיירים את התכנון לקראת פרויקט תמ"א 38 וזאת בקלות, בלי להשקיע זמן רב או להשאיל הרבה מקום לשאלות והתלבטויות.

תוכניות מכירה דו ותלת מימד

התוכנית מוצגת בצורה גרפית ברורה וכך מאפשרת ללקוחות לקבל תמונה כללית מדויקת של הנכס בזמן משא ומתן וחתימה על הסכם.